HAKKIMIZDA

İnfinite Desing Tarihi

Infinite Design olarak, müşterilerimize en üstün kalitede ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz. Satın aldığınız cam porselen ürünlerimizde herhangi bir imalat hatası veya kalite sorunu bulunması durumunda, ürün teslim tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde ücretsiz onarım veya değişim hakkınız bulunmaktadır. Lütfen garanti kapsamındaki durumlar için orijinal faturayı saklayınız ve müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Bize Sorulan Bazılar

Size ürünü en kısa zaman da paketleyip gönderiyoruz.

We do not offer exchanges but we welcome you to return your item(s) by mail in accordance with our Return Policy by using our online returns portal and repurchasing any available item(s) on our site.

  • Infinite Design olarak, müşterilerimize en üstün kalitede ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz. Satın aldığınız cam porselen ürünlerimizde herhangi bir imalat hatası veya kalite sorunu bulunması durumunda, ürün teslim tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde ücretsiz onarım veya değişim hakkınız bulunmaktadır. Lütfen garanti kapsamındaki durumlar için orijinal faturayı saklayınız ve müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

PRIVACY POLICY

SPACEX 2023

SUPPLIERS